• Własny serwer nie musi być drogi

  Oferujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

  RailsHost.com przedstawia nowość na polskim rynku: wirtualne serwery dla wymagających, fizycznie zlokalizowane w Polsce.
  • pełna kontrola nad serwerem: dostęp przez protokół SSH i konto root'a
  • własny adres IP
  • gwarantowane zasoby procesora i pamięci
  • płatność tylko za faktycznie zużyty transfer
  • przejrzyste zasady i profesjonalne wsparcie
 • Moc dająca realną przewagę Teraz technologia jest po Twojej stronie

  RailsHost.com przedstawia nowość na polskim rynku: wirtualne serwery dla wymagających, fizycznie zlokalizowane w Polsce.
 • Obniż koszty, zwiększ szybkość i bezpieczeństwo

  Railshost.com prezentuje stabilny wieloserwerowy system o niezwykłej mocy. Unikalna technologia No Single Point of Failure (NoSPoF) zapewnia pełne bezpieczeństwo Twojej aplikacji, gdyż wszystkie krytyczne elementy systemu są zdublowane. Do dyspozycji są zasoby potężnych procesorów Intel Xeon, wykonanych w technologii Nehalem i Westmere, wraz z ultraszybkimi pamięciami DDR3 oraz wydajnymi macierzami SAS. A to wszystko w wyjątkowo korzystnej cenie. Dowiedz się więcej o NoSPoF»

Root Server

W Railshost.com wiemy, że w biznesie opartym na IT nie ma miejsca na kompromisy w kwestii technologii. Dlatego stawiamy na wirtualizację jako elastyczne rozwiązanie, umożliwiające optymalne wykorzystanie aplikacji. Dzięki RailsHost.com możesz korzystać z pełnej swobody jaką daje Ci własny serwer za cenę zbliżoną do hostingu dzielonego. Dodatkowo u nas płacisz wyłącznie za wykorzystany transfer!
Zobacz ofertę i zamów

NoSPoF Cluster

Rozwiązanie No Single Point of Failure (NoSPoF) Cluster jest przeznaczone dla aplikacji, które potrzebują więcej zasobów niż pojedyńczy serwer jest w stanie zapewnić. Rozwiązanie to zapewnia pełne bezpieczeństwo, stabilność i wyjątkową skalowalność. Korzystaj z mocy architektury wieloserwerowej w najlepszej cenie!
Zobacz ofertę i zamów

Deployment

Oferujemy wsparcie doświadczonych developerów Ruby on Rails. Pomożemy Ci stworzyć formuły Capistrano, które znacznie skrócą czas uruchamianie Twojej aplikacji.

Dowiedz się więcej»

Lokalizacja serwerów w Polsce

Nasze serwery są fizycznie zlokalizowane w Polsce. Dzięki temu nasz hosting ma niezwykle niską latencję (opóźnienie), co daje Ci realną przewagę nad konkurencją.

Dowiedz się więcej»